מטרת תוכנית המנטורים היא לעזור לחבר בין יזמים ומנטורים בעלי ניסיון עשיר. בהתבסס על מחקרים רבים, נוכחות של מנטור במיזם מגדיל באופן משמעותי את סיכויי הצלחת המיזם ומזרז את הדרך להצלחה. בעמוד זה תוכלו למצוא מבחר מנטורים מנוסים שנבחרו בקפידה, שישמחו לחלוק את הידע שלהם אתכם וללוות אתכם ברכבת ההרים שאתם עומדים לעבור. תרגישו חופשי לפנות אליהם ישירות.

על-מנת להקל על התקשרות ביניכם ניסחנו עבורכם הסכם מנטורים. ניתן להוריד את ההסכם במחיר מסובסד דרך האתר (לחצו על הכפתור להלן). אנו ממליצים לבחור מנטור שבאותו הראש שלכם ושמכיר את התחום בו אתם עוסקים, וכן לחתום על "הסכם מנטור" (משלנו או כל אחד אחר), כך שהתנאים של היחסים ביניכם יהיו ברורים ומוסדרים.

בהצלחה.

צוות הקליניקה

הסכם מנטור
נדב סולומון
נדב סולומון

נדב בוגר קורס חובלים ובוגר הנדסת ביוטכנולוגיה ומזון מהטכניון. לאחר לימודיו עבד נדב כיועץ אסטרטגי בקבוצת ה-GIA בחברת Ernst & Young. נדב הינו המייסד של חברת NextFerm – חברת ביוטכנולוגיה הממוקמת ביקנעם המעסיקה כ-20 עובדים. בנוסף, נדב הינו המייסד וה-COO של חברת Tabit – חברה המפתחת מערכות חכמות לניהול מסעדות. החברה ממוקמת ברשפון ומעסיקה כ-15 עובדים.

חנן מירון
חנן מירון

חנן מירון כיהן בתפקידים שונים כמנכ"ל וסמנכ"ל כספים בחברות מובילות, בישראל ובארה"ב (דוגמת נייס). תפקידו האחרון היה מנכ"ל אורום, זרוע ההשקעות של מוריס קאהן. כיום, חנן הינו שותף בקרן השקעות חברתיות, ומהווה מנטור ליזמים בחברות הזנק שונות (דוגמת Windward ו – Cathworks). חנן הינו בעל תואר LLB מהאוניברסיטה העברית, MBA מ Tuck Business School ו LLM מהבינתחומי.

עילי גשייט
עילי גשייט

עילי גשייט הינו המייסד והמנכ"ל של חברת Mobifile. הוא מייעץ ומסייע לחברות סטארט-אפ רבות המתמקדות בעיקר בתוכנה, רובוטיקה ומכשירים רפואיים. עילי בעל תואר BSc בהנדסת מכונות מאוניברסיטת תל אביב ובוגר סדנת המנהלים המובילה בעולם למו"מ ומנהיגות (PON) מבית הספר למשפטים של הרווארד. עילי הוא ממציא של יותר מ-20 פטנטים בתחומים טכנולוגיים שונים.