ייעוץ משפטי לסטארט-אפים

אם אתם יזמים בשלבים הראשונים להקמתו של סטארט-אפ טכנולוגי, ייתכן והינכם זכאים לקבלת שירותים משפטיים וליווי משפטי חינם* מהקליניקה.                                                                                    *השירותים ניתנים ללא עלות. עם זאת, אם המיזם מגייס השקעה מעל גובה מסוים, או מגיע להכנסות שנתיות מסוימות, ישנה התחייבות לתרום סכום מסוים לקליניקה. ניתן לפנות אלינו לקבלת מידע נוסף.

.הטקסט להלן נוסח בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, אך בהחלט מכוון גם לנשים. עמכן הסליחה

מי יכול להירשם לתוכנית?

הצטרפות לתוכנית פתוחה לאזרחי ישראל ו / או תושבים שעומדים ב-2 התנאים הבאים:

א. שייכות לאחד או יותר מהקבוצות הבאות –

  1. עולים חדשים.
  2. תושבי פריפריה.
  3. מיעוטים (חרדים, ערבים, דרוזים).
  4. בעלי מוגבלויות פיזיות.
  5. בעלי מעמד סוציו-אקונומי נמוך.

ב. המיזם / הפרויקט חייב להיות מכוון טכנולוגיה (אפליקציה לנייד, תוכנה, מוצר או שירות טכנולוגי, אתר אינטרנט, וכו'), ועדיף שיהיה בשלב ה-pre-seed כלומר לפני השקעה ראשונית.

* העדפה ניתנת לנשים ומיזמים חברתיים.

מי מספק את השירותים המשפטיים לסטארט-אפים?

השירותים והליווי המשפטי לסטארט-אפים ניתנים על ידי סטודנטים מצטיינים למשפטים בשנה השלישית והרביעית ללימודיהם, אשר עברו הכשרה מקיפה תוך עבודה בפיקוחו של מנהל הקליניקה- עורך דין מנוסה, יחד עם 2 משרדי עורכי דין מובילים.

איזה סוג של שירותים ניתנים?

כל דבר אשר סטארט-אפ בשלביו המוקדמים צריך כחלק מעולם היזמות, כגון: ייעוץ משפטי, הסכם מייסדים, תנאי שימוש או מדיניות פרטיות של האתר שלך או האפליקציה לנייד, הסכמי רישיון ושירות (למשל עם המתכנת שלך), התאגדות כחברה, הסכמי סודיות, חוות דעת משפטיות, בדיקת הסכמים מסחריים ועוד.

כמה זמן התוכנית לסטארטאפים נמשכת?

הייעוץ המשפטי ליזמים ניתן במשך שנה אקדמית מלאה, ולכן בדרך כלל ניתנים החל מתחילת נובמבר ועד חודש אוגוסט.

איך אני נרשם?

אם הינך עומד בדרישות לעיל:

מתי ניתן להירשם ומתי מקבלים תשובה?

המחזור הבא יתחיל בחודש נובמבר 2022. ניתן להגיש מועמדות עד ה- 03.10.2022, תשובות יינתנו עד סוף אוקטובר והתוכנית (הליווי) תתחיל כאמור לאחר מכן.

אנו משתדלים לעזור לכמה שיותר יזמים, לכן גם אם פספסתם את מועד ההרשמה, כדאי לשלוח מייל עם קצת מידע עליכם ועל המיזם, ולשאול האם 'נוצר מקום' בתוכנית.

הערות:

* לאור מספר רב של בקשות רישום, רק מועמדים מתאימים יקבלו הודעה. אנו מתנצלים על כך מראש.

** הקליניקה עשויה להימנע ממתן שירותים בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי. כמו כן, כמות הלקוחות מוגבלת.

**כל המידע שנמסר לקליניקה במהלך השירות, בין אם הינו מילולי או בכתב, יחשף לצוות הקליניקה. בהתאם, כל חברי הצוות חתמו על הסכמי סודיות.

***אתה לא מחויב על פי חוק למסור מידע אך בעצם מסירתו אתה מסכים ומתיר לקליניקה להשתמש ולאחסן אותו לשם בחינת הקבלה שלך, מתן ייעוץ משפטי (אם רלוונטי), מחקר אקדמי / מחקר סטטיסטי ושימושים אחרים קשורים. הקליניקה תעשה כמיטב יכולתה להגן על המידע, אבל איננה לוקחת אחריות על המידע. נא לא לשלוח מידע אשר נחשב בעיניכם לרגיש.