לקוחות מספרים

מכתב תודה מתומר לוי מייסד SIGN NOW

מכתב תודה לקליניקה Sign Now

מכתב תודה מעידן אדוט, מייסד Nixale

"ברצוני להודות ולהמליץ בחום על שיתוף פעולה עם הקליניקה לסטארט-אפים בבינתחומי בניהולו של אסף בן-דוד.

מעל הכל, המענה של הקליניקה תמיד היה מקצועי, מקיף ואיכותי. בנוסף, אסף והסטודנטים, בר סוסובר וחן פוצצי, תמיד היו זמינים למענה וגם לייעוץ במקרים דחופים שצצו.

הקליניקה עמדה בכל הציפיות וכל הדרישות שלנו עבורם, והכינה לנו את כל המסמכים המשפטיים שביקשנו, מסמכים שכדאי מאוד שכל חברה תסדיר בשלבים מוקדמים – כגון הסכמים בין שותפים, הסכמים מול לקוחות, הסכמי רישיון, הקמת חברה בע״מ וכמו כן ייעוץ משפטי ועסקי נוסף במגוון סוגיות.

אם יש לכם אפשרות לשתף פעולה ולהשתמש בשירותיה של הקליניקה, כדאי לכם מאוד לנצל את זה כסטארט-אפ בתחילת דרכו.

עידן אדוט

מייסד ומנכ״ל Nixale.com"

מכתב תודה מאנה והדר מ- MDL Base

תודה לאנה והדר מMDL Base על המכתב

"אסף, אור ואילון

אין לנו מילים לבטא כמה העזרה שלכם עזרה לנו,

תודה רבה לכם!

עברנו שנה מלאה בעליות ומורדות ועליות, (אין סיכוי שנעצור במורדות ;). אז עליות)

רצינו לומר תודה על הרצינות וההתמדה,

על המקצוענות והנחישות שלכם,

על האנושיות והאיכפתיות,

על המענה והרצינות,

על הפתרון.

לנשים כמונו, שרדופות מהצורך להצליח, כל בחירה היא הרת גורל (או ככה מרגישה)

כל עזרה, היא טיפה של שקט במבול הטרוף שבחרנו לעצמנו.

ואם למתוח את המטפורה עוד טיפה, אתם הייתם אי של שפיות וביטחון, עשייה ותחושה אדירה שיש מי שמכוון אותנו בתחום כל כך חדש כמו קריאת חוזים והסכמי משתמשים.

הידיעה שיש לנו פתרון איכותי, לווי ועצה במרחק מייל וטלפון ליוותה אותנו ברגעי המשבר כמגדלור.

זהו סיימתי עם המטפורות.

במילים פשוטות,

אנחנו מקוות שאתם מבינים שעזרתם לנו, נתתם לנו תחושה שיש על מי לסמוך.

חסכתם לנו – שזה אפשר לנו אוויר לנשימה וכסף זמין להתמודד עם משברים וקשיים.

בעיקר, באמת ובצניעות עזרתם לנו להמשיך להגשים יעד וחלום – ועל זה נודה לכם לעד!

הייתה לנו זכות גדולה להיעזר בכם!

המון תודה!!!

We hope to make you proud! "

מכתב המלצה מעדי רונן

שלום לכולם,

לעונג הוא לי להמליץ על עורך דין אסף בן דוד, מנהל הקליניקה להנגשת המשפט לסטארט-אפים של המרכז הבינתחומי, ועל הסטודנטים נטע גולדברג ומוטי בן משה.

העבודה היום-יומית עם אסף הייתה ללא רבב. אסף תמיד היה זמין ועזר לי מקרוב בכל בעיה שנתקלתי בה בתהליך בניית המיזם. הודות לניסיון שלו, אסף העניק לי עצות מועילות שהיו מאוד שימושיות בתהליך המסובך של בניית המיזם.

נטע ומוטי היו הסטודנטים שעזרו לנו עם הסטארט-אפ. הייתה להם מוטיבציה גבוהה מאוד והם סיפקו לנו כל הסכם שהיינו צריכים, כולל: כתבי ויתור/ היפרדות, הסכם מייסדים, הסכם פיילוט והסכם רישיון. כל החוזים המשפטיים היו באיכות הגבוהה ביותר, והסטודנטים (בהדרכתו של אסף) ידעו איך להתמודד עם כל היבט וסוגיה משפטית שעלו.

ללא ספק, אני ממליצה על הקליניקה ובמיוחד על אסף, נטע ומוטי. העבודה איתם הייתה מאוד מקצועית ועלתה מעבר לכל הציפיות שלי.

בברכה,

עדי רונן

מייסדת ומנכ״לית

Fly.AI (AKA Co-Commerce)

מכתב המלצה מסיון ברעם, מייסדת חברת radd.

ליזמים השוקלים להיעזר בקליניקה לסטארט-אפים בבינתחומי:

הצוות של הקליניקה סייע לנו רבות בהתארגנות המשפטית הראשונית ואנחנו מלאי הערכה על העבודה הקשה שעשו עבורנו.

מבחינתנו, הייתה זו הקלה עצומה שהצוות המוכשר פתר עבורנו את הסוגיה המהותית הזאת, בשלב קריטי בחיי החברה.

תודה לספיר סנדרוב וגל קלינסקי בהובלתו של עו"ד אסף בן-דוד.

ממליצה בחום לכל סטארט-אפ שבר מזל להתקבל.

בהערכה,

סיון ברעם

מייסדת חברת radd.

מכתב תודה מחאפז מייסד חברת UBConnect

ארצה להכיר תודה לצוות הקליניקה להנגשת המשפט לסטארט-אפים על תמיכתם בהכנת המסמכים המשפטיים עבור האפליקציה שלנו UBCard, כדוגמת תנאי שימוש ומדיניות פרטיות. כסטארט-אפ, קשה לכסות את כל ההוצאות הנדרשות והסיוע של הקליניקה תרם לנו רבות.  

אנא קבלו את מכתב הערכה זה כהכרת תודה על כל מה שעשיתם עבורנו. מילות התודה הן עבור עו"ד אסף בן-דוד, בר פנסטר, שיר שאוליאן ומיכל גוטליב.

שוב תודה,

חאפז

أود أن أعرب عن امتناني لفريق العيادة القانونية IDC لدعمهم في تقديم كل من شروط الاستخدام وسياسة الخصوصية لشركة  UBConnect   و تطبيقها UBCard. من الصعب احيانا في معظم الشركات الناشئه  تغطية جميع النفقات اللازمة، وجائت هذه المساعدة كدعم كبير للشركة.

 تفضلوا بقبول رسالة الشكر البسيطة إظهار امتناني لجميع ما قدمتم.

الشكر موصول لكل من عساف بن-ديفيد ، بار فنستر، شير شوليان وميكال جوتليب.

شكرا جزيلا،
حافظ الزغير 

מכתב תודה מהילה ותמי, מייסדות חברת TWC

לכבוד אסף, נעה, דנה ובר היקרים,

לקראת סוף תכנית הקליניקה, רצינו לשתף את הרגשות שלנו ולהגיד לכם תודה!

אנו לא בטוחות אם אתם יודעים, אך לפני מספר שנים (למעשה 9) היה לי חלום. רציתי שתהיה לי חברה מצליחה, שבה אני עוזרת ליזמים עמיתים אחרים לפתח את החלום הטכנולוגי שלהם. לקח לי זמן, ולאחר הרבה שנים שהייתי עסוקה בלחלום ולגדל 3 ילדים בנים משלי, לבסוף מצאתי את השותפה העסקית והחברה המושלמת – המייסדת השותפה תמי – שגם היא אמא עובדת. ביחד החלטנו לקחת את החלום שלנו צעד אחד קדימה ומזל שמצאנו אתכם ואת הקליניקה! וכך החלום שלנו התחיל להפוך למציאות. אנחנו סוף סוף חברה רשומה תודות לכם, יש לנו את כל המסמכים המשפטיים, כגון הסכם השירות שלנו, הסכם מייסדים והרבה מסמכים נוספים. בנוסף החתמנו מספר גדול של לקוחות!

נראה כי באמת הבנתם אותנו ואת הצרכים שלנו, הרי אחרי הכל המסמכים המשפטיים הם מההיבטים החשובים של עסק. מהפגישה הראשונה, שלקחה 3 שעות(!), הבנו כי התהליך של העבודה המשותפת יהיה חשוב וכי אנו בידיים טובות. למזלנו הרב, אכן צדקנו! תהליך העבודה איתכם היה מקצועי ביותר ותמיד הרגשנו כי אנו בידיים טובות. תמיד קיבלנו תוצרים איכותיים, והחלק הכי חשוב הוא שבאמת עזרתם לנו להגיע לשלב הבא ולהתקדם משמעותית בתהליך המשפטי בתוך פחות משנה. במהלך תהליך זה פגשנו אנשים מדהימים ומקצועיים מאוד אשר מוכנים להקשיב ולעזור.

תודה לכם! אנחנו מאוד מעריכות את כל מה שעשיתם בשבילנו.

הילה ותמי.

מכתב תודה מפרנסיסקו מריאנו, מייסד חברת Smart Learning

בשם Smart Learning ו-Aprende Hebreo Online, אנו גאים על כך שלקחנו חלק בקליניקה להנגשת המשפט לסטארט-אפים.

הייתה לנו שנה נהדרת בה פגשנו יועצים משפטיים מדהימים שיש להם הבנה גדולה של המשפט בכל הקשור לענייני סטארט-אפים. 

ברצוננו להודות למרכז הבינתחומי בהרצליה, ולקליניקה להנגשת המשפט לסטארט-אפים על העבודה עמנו, בכדי להפוך את לימודי השפה לקלה, מהירה ומהנה! 

En nombre de Smart Learning y Aprende Hebreo Online estamos muy orgullosos de haber participado en IDC Legal Clinic for Start-Ups. Tuvimos un año maravilloso en el que conocimos a asesores legales increibles que tienen un gran conocimiento sobre asuntos legales y de startups.

Queremos agradecer a IDC Herzliya y IDC Legal Clinic for Start-Ups por trabajar con Smart Learning para que la enseñanza de idiomas sea fácil, rápida y divertida.

מכתב תודה והמלצה מארז סיימון, מייסד חברת Autonomit

לצוות הקליניקה המשפטית שלום רב,

לפני כשנה פניתי אליכם לקבלת סיוע משפטי עבור הסטארט-אפ אותו הקמתי, Autonomit, אשר עוסק בהנגשת העולם הדיגיטלי לאנשים עם מוגבלויות. 

זכיתי להכיר אתכם, אסף, מתן ואור, צוות מקצועי, חייכן, רהוט ונמרץ, בהנחייתו של עו"ד אסף בן-דוד. קיבלתם את פניי בחמימות, ולמדתם לעומק את הרקע אודות המיזם ומצבו הנוכחי בהיבטים העסקיים והמשפטיים. במהלך השנה ערכתם עבורי תוצרים על פי צורכי המיזם, תיעדפתם אותם, ובכך סייעתם בידי להגן על זכויותיי במיזם.

כיזם בתחילת הדרך, שעוסק בעיקר בהנדסה ובעיצוב, למדתי באמצעות העבודה עם הקליניקה את הערך והנחיצות של ליווי משפטי, והאירועים שהתרחשו במהלך שנה זו הוכיחו זאת.

אני מבקש להודות באופן אישי לאסף בן-דוד על מאמציו הנחושים לתמוך ולסייע לי בהתנהלות משפטית מורכבת ולא צפויה. אסף, העזרה שאיננה מובנת מאליה הודות לה גישרנו  בהצלחה על המחלוקת שעלתה.

פעילותכם בקליניקה עבור יזמים המגיעים ללא רקע משפטי הינה קריטית להצלחתם. לצערי, רבים המקרים בהם מגלים זאת מאוחר מדי. אני מאחל לכם חופשת קיץ נעימה והצלחה בהמשך דרככם המקצועית הן בפעילות הקליניקה והן בעתידכם המקצועי.

בכבוד רב,

ארז סיימון

מכתב תודה מתומר לוי, מייסד חברת Sign Now

שלום רב. שמי תומר לוי, מנכ"ל הסטרטאפ החברתי להנגשה לשפות הסימנים Sign Now. אנו פועלים להקמת אפליקציה שתנגיש את המרחב הציבורי לקהילת החירשים וכבדי השמיעה בישראל ובעולם. בשנה האחרונה ביצענו Scaleup משמעותי, פתחנו חברה, יצרנו שיתופי פעולה, גייסנו צוות ועוד. 

התמזל מזלנו, ונכנסנו לתכנית הייעוץ החברתית של הקליניקה למשפטים בבינתחומי. כבר קרוב לשנה שאנו עובדים צמוד יחד עם בן, שחר, מאי, עינת ואסף היקרים. אינני יודע מהיכן להתחיל ולומר כיצד הם סייעו, לימדו, חשבו ואף הצילו אותנו מספר פעמים מטעויות עסקיות ומשפטיות קריטיות שאני כיזם מתחיל לא הייתי מודע אליהן. לאורך הדרך ניהלנו התקשרות שוטפת בנושא המשפטי במיילים, בטלפון, בוואטספ ובזום. לכל שאלה, תהיה או התלבטות פניתי לקליניקה שסייעו לי לממש את המטרה שלשמה התכנסנו – הצלחת הסטרטאפ.

לאורך החודשים האחרונים נתקלתי ברמה האישית כמנכ"ל של סטרטאפ חברתי בהתלבטויות רבות. החל ממתכנתים שהגיעו ועזבו, הצעות להשקעות מאנג'לים עם משמעויות רבות בתחום העסקי והמשפטי, התנהלות מול מוסדות וארגונים, חתימה על הסכמי השקעה ועוד. אחד הדברים שלמדתי מהצוות היקר בקליניקה זה שלכל חוזה, מייל או מילה יש משמעות. יש החלטות חשובות שיש לבצע בזמן אמת, וכדי לבצע את ההחלטות הנכונות צריך להבין מימדים רבים של משא ומתן, כתיבת חוזה נכון והימנעות ממהלכים מיותרים שישאירו עקיבות לעתיד.

למזלי, בכל סוגיה כזו או אחרת, פניתי ישירות לצוות וקיבלתי מענה מיידי ומקצועי שהשפיע על החלטות אסטרטגיות עבורי ועבור החברה. אני יכול לומר בפה מלא שבמידה ולא היו לצידי, הייתי פועל בתמימות ובפזיזות והייתי נמצא כיום במקום אחר לגמרי. בנוסף, מכל התייעצות למדתי המון כיזם – כיצד לנהוג בסיטואציות שונות ובנוסף ואולי חשוב יותר – להבין מתוך הצעה כזו אחרת שקיבלתי – מי האנשים שעומדים מולי. האם הם פיירים, מקצועיים, מה מטרותיהם האמיתיות ועוד. לסיום, אומר תודה ענקית ושהנני ממליץ בפה מלא לכל יזמ/ית וכל מיזם לנסות ולהתקבל לתכנית היוקרתית של הקליניקה למשפטים בבינתחומי על מנת לקחת את המיזם 100 צעדים קדימה.

בברכה, 

תומר לוי 

מנכ"ל Sign Now

www.2signnow.com 

מכתב תודה עמית וייסלר, ממייסדי חברת Varia

היי שמי עמית, ממייסדי וואריה

המיזם שלנו עוסק בתחום הנדלן בשילוב מציאות מדומה במטרה לייעל את תהליך רכישת הדירה. בשנה האחרונה קיבלנו את הזכות לליווי מקצועי מהקליניקה המשפטית של מכללת הבינתחומי. הליווי המשפטי נעשה על ידי הסטודנטים אמבר סדון ויובל רותם אשר ראויים להערכה רבה! במהלך השנה היו שינויים לא צפויים במחלקות הארגון ונראה כי הסטודנטים ידעו לתת מענה מקצועי, אובייקטיבי ומיידי אשר עזר עזר לנו בתחילת הדרך.

תודה רבה ובהצלחה

עמית וייסלר